Fantastisks triks! Meistars uzminēs jebkuru tavu kārti

2 komentāri

Tādu internetā ir daudz, un ne visi tiek vērtēti viennozīmīgi, bet šis vismaz pirmajā momentā šķiet ļoti traks un liek domāt: “Kā viņš ielīda manā galvā?”. Dodam tev piecas minūtes, lai saprastu, kas slēpjas šajā kāršu trikā.

Galvenais, koncentrējies uz savu izvēlēto kārti, bet rūpīgi izšķiries par to, ko iedomājies. Varam garantēt, ka būsi ļoti pārsteigts. Vismaz pirmajā momentā…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

Kā jau minējām, dodam tev piecas minūtes, jo tas ir pietiekami, lai sevi pārāk nenomocītu. Zemāk uzklikšķini, lai saprastu, kas īsti slēpjas šajā kāršu trikā. Bet nešmaucies un pirms tam kārtīgi padomā, vai pats saviem spēkiem spēj šo mīklu atrisināt.

Kāršu trika atrisinājums

2 komentāri

TOP komentāri

  • MoMo
    +1

    MoMo

    Viņš samainīja viss kārtis

    23.02.2016 22:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas