Cilvēkiem vairāk bail no zirnekļiem nekā no savas naudas zaudēšanas!

2 komentāri

Bet vai tā patiesi ir!? Ir klāt kārtējā Triku meistardarbnīca kopā ar iluzionistu Edžu Kauķi, kurš jau kārtējo reizi izjokoja cilvēkus uz vienīgās ielas Rīgā, kas atrodas zem jumta. Šoreiz viņš pārbaudīja, no kā cilvēkiem vairāk bail – no zirnekļiem vai tā, ka tiek saplēsta viņu nauda.

Saplēst naudu – to var uzdrīkstēties tikai trakais, turklāt tā cilvēka acu priekšā, kurš šo naudu ir iedevis. Bet tas nebūt nav trakākais, ko šajā Triku meistardarbnīcas sērijā ar garāmgājējiem darīja mūsu šova galvenais varonis. Pačukstēsim priekšā, ka tika iesaistīti arī zirnekļi. Tālāk jau skatieties paši, kas no tā sanācis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Endijs žuks
  +1

  Endijs žuks

  nu bišķiņ mani or nokaitinajis tas kad edža pat nav labs maģijas triku meisters un dabū pats savu šovu pa TV6.Nu pilnīgs besakars katru triku ko esmu redzējis atkodu uzreiz jo pats nodarbojos ar šo maģijas triku rādīšanu.kā ari runāšana nu gan nav tā labāka puse viņam.ļoti vaidzētu piestrādāt pie savām kāršu prasmēm,kā ari "double lifts" ir tik slikts kad nesaprotu kaa cilvēki neredzēja to skatoties tavu kāršu trikus tuvumā.bet nu novēlu to labāko latvijas triku meisteram

  06.07.2016 00:08

 • Mārcis Vīnbergs
  +1

  Mārcis Vīnbergs

  Kastītē jāieliek zirneklis, bet pie rokas jāpielipina nauda ;)

  16.03.2016 16:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas