Ilmārs Kelmers kļuvis par otro latvieti, kurš pievarējis pasaulē ekstrēmāko triatlonu

0 komentāri

Latvietis Ilmārs Kelmers pirms dažām dienām startēja pasaules ekstrēmākajās triatlona sacensībās “Norseman”. Sacensībās viņš peldēja aukstā ūdenī, brauca ar velosipēdu kalnos un skrēja 42 kilometrus garu maratonu.

I.Kelmers veica ”Norseman” distanci vairāk nekā 14 stundas. Lai sagatavotos šim pārbaudījumam, intensīvi treniņi notika deviņus mēnešus pirms ”Norseman” triatlona.

Distance sākās 12 naktī, kad uz pārbaudījuma sākumpunktu izbrauca kuģis. Četros rītā “Norseman” dalībnieki leca aukstā ūdenī, lai tajā peldētu četru kilometru distanci, vēlāk pieveiktu 180 kilometrus ar velosipēdu, no kuriem 40 ir augšup kalnā, un vēl 42,2 kilometrus noskrietu.

Skatieties interviju un uzziniet, kā viņam tas izdevās un kādas emocijas bija, distanci pieveicot!

Pirmais Latvijas pārstāvis “Norseman” triatlonā bija Gints Ērmanis, kurš distanci pievarēja 2012. gadā.

Pirmo reizi “Norseman” sacensības notika 2003. gadā, un tajās piedalījās 21 cilvēks. Šogad izaicinājumā Norvēģijā savus spēkus mēroja 272 triatlontisti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas