Hip, hip urrā! Sveicam aktrisi Sandru Kļaviņu dzimšanas dienā!

2 komentāri

Šodien jubileja latviešu aktrisei Sandrai Kļaviņai (bijusi Zvīgule)! Izglītību ieguvusi Rīgas 6. vidusskolā, Latvijas Nacionālā Kinematogrāfijas centra Kinoaktieru studijā un Latvijas Kultūras akadēmijā. Kopš 1997. gada ir Jaunā Rīgas teātra aktrise. Tāpat filmējusies dažādos seriālos, piemēram, Saldais pārītis kopā ar Artūru Skrastiņu, un filmās. Sandra divas reizes Spēlmaņu naktī tikusi atzīta par gada aktrisi. Bijusi precējusies ar aktieri Kasparu Zvīguli. Sveicam gaviļnieci 44. dzimšanas dienā!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Gita
  0

  Gita

  Daudz laimes gaviļnievei:)

  27.06.2016 10:27

 • Biruta Tropa
  0

  Biruta Tropa

  Vislabākie vēlējumi!!!

  27.06.2016 08:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas