Hip, hip urrā! Dzimšanas dienā sveicam auto entuziastu Džeremiju Klārksonu!

2 komentāri

Šodien jubileja britu televīzijas raidījumu vadītājam un žurnālistam, kurš specializējies automobiļu jomā, Džeremijam Čārlzam Robertam Klārksonam! Plašāk pazīstams kā BBC televīzijas šova Gāzi grīdā! vadītājs, kas 2005. gadā saņēma Emmy balvu. Avīžu Sunday Times un The sun iknedēļas slejas autors. Kopā ar kolēģi Džeimsu Meju bija pirmais, kurš ar automobili sasniedza Zemes ziemeļu magnētisko polu, kas tika iekļauts arī vienā no Gāzi grīdā! raidījumiem.

Sirsnīgi sveicam gaviļnieku 56. dzimšanas dienā!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Paldies!!!
  +1

  Paldies!!!

  Apsveicu! Hip Hip!

  11.04.2016 11:13

 • Rinalds
  +1

  Rinalds

  Mans favorīts Tv ekrānā! Hip, hip!

  11.04.2016 08:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas