Godinot vienu no slavenākajām latviešu estrādes zvaigznēm – Noru Bumbieri!

5 komentāri

Kurš gan ballītē izdzirdot, nedungo līdzi vienai no krāšņākajām latviešu dziesmām – Tava balss, Mēmā dziesma? Tieši šajā dienā, pirms 69 gadiem, piedzima tēvzemes slavenākā un populārākā estrādes zvaigzne, viena no visu laiku iemīļotākajām latviešu dziedātājām, leģendārā Nora Bumbiere! Godinām gaviļnieci dzimšanas dienā!

5 komentāri

TOP komentāri

 • Ineta
  +1

  Ineta

  Jā,Noriņ,Tu esi mana gadu gadiem.Plates vēl šobrīd klausos ar neizteiktu labpatiku un,protams,Tavs ,,Kaktuss,, manā repertuārā ir katru dienu.Vai tas darbs,vai tas -mašīnas stūre,vai kora mēģin..,starpbrīdī,,,Eh,kā gribētos novēlēt Jums labu veselību!!!!-,bet atliek pateikt PALDIES,KA BIJĀT UN ESAT...

  13.03.2016 15:11

 • kaktuss
  +1

  kaktuss

  Nora Bumbiere ir un patlaban veel ir nepaarspeeta latvieshu estraades dziedaataaja,kuras smtainais balss tembrs nav viltojams .Vinja bija unikaala un taapeec vinjas pieminja mums ir sveeta.

  13.03.2016 14:26

 • Ieva
  0

  Ieva

  Kaktusu gan dziedāja pavisam cita. Ja jau repertuārā katru dienu, vajadzētu gan zināt

  13.03.2016 17:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas