Artūram Špakam no Bez Tabu dzimšanas diena. Skaties kolēģu video pārsteigumu!

2 komentāri

Bez Tabu skatītāji noteikti būs ievērojuši korespondentu Artūru Špaku, kurš televīzijas sižetu veidošanā vienmēr izcēlies ar savu – īpašu piegājienu.

Lai spētu pēc iespējas precīzāk izstāstīt katra sižeta stāstu, Artūrs nereti iejuties dažnedažādākajās lomās. Viņš ir bijis gan ceļu satiksmes inspektors, ielu muzikants un kas tik vēl ne.

Tāpēc, lai sveiktu savu draugu un kolēģi, Bez Tabu komanda ir sagatavojusi sveicienu Artūram ar video kompilāciju no viņa paša piedzīvotajiem “best of” momentiem.

Lai labas idejas arī turpmāk, un hip hip urrā!

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • andis
  0

  andis

  Gribas teikt, ka vislabākais no Bez tabu! Vienmēr patīkami paskatīties uz viņu TV!!!
  Happy Bez day Bez tabu!

  29.11.2016 22:41

 • Elīza priede
  0

  Elīza priede

  XD :)

  04.12.2015 14:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas