Iepazīsties, Skaķītis – iespējams, pirmais mediju kaķis Latvijā

1 komentārs

Pagājušajā nedēļā rakstījām par burvīgiem minkām, kuri meklē saimniekus, lai izvairītos no neziņas pilnas nākotnes un sūra likteņa. Tātad trīs kaķu meitenītes un viens džentlmenis. Dāmas aizceļoja uz tādām Latvijas pilsētām kā Salaspils, Valdlauči un Limbaži. Savukārt kaķu puika kļuva par Skaties.lv redakcijas oficiālo kaķi, kaķi-žurnālistu un šovu un seriālu ”lauvu” .

Iepazīsties Skaķītis!

Skaķītis ikdienā dzīvos pie mūsu ziņu un izklaides sadaļas redaktores Agnetas. Taču piena un kraukšķu ēšana nebūs viss, ko kaķis darīs. Viņš būs pirmais kaķis, kurš dosies uz TV šoviem, dzīvosies ar slavenībām, baudīs slavas spozmi un ziņos par to Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau pavisam drīz ziņosim, kā Skaķītim sokas. Pirmo iznācienu gaidiet šo svētdien, kad Skaķītis pavēstīs par savām gaitām šovā Izklausies redzēts!

 Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Sima
    0

    Sima

    Prātīgi, viņš vēl maziņš! Viņam daudz jāguļ un viņš baidīsies no gaismām un skaņām!

    06.10.2015 23:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas