Holivudas zvaigznes pulcējas Berlīnes modes nedēļā

0 komentāri

Turpinoties Berlīnes modes nedēļai, skatītāju rindās arvien vairāk mana Holivudas slavenības. Divas reizes gadā notiekošais pasākums skaļi pieteicis Berlīnes vārdu globālajā modes arēnā. Kārtējās skates pierāda, ka arī Berlīnē dzimst jaunas modes pasaules zvaigznes.

Vācu modes nams Marc Cain savai skatei piesaistīja milzīgu uzmanību, jo lai noskatītos zīmola jaunāko kolekciju Berlīnē bija ieradušās amerikāņu aktrise Keitija Holmsa un britu aktrise Liza Hērlija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Modes nama māksliniece Kērina Veita stāsta, ka jaunā Mark Cain kolekcija nākamajai rudens ziemas sezonai tapusi, iedvesmojoties no pagājušā gadsimta sešdesmito gadu beigām, septiņdesmito gadu sākuma. Kolekcija esot kā veltījums šim laikmetam.

Mark Cain zīmols ir pazīstams ar vācu kvalitāti, kas apvienota ar itāļiem raksturīgo kaislību. Vācu modes namu Helmūts Schlotterer nodibināja 1973. gadā Itālijas pilsētā Buloņā. Un tikai vēlāk tas tika pārcelts uz Vāciju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas