Hiphoperis Ozols aicina uz koncertu Pulkvedī

0 komentāri

Ceturtdien, 12. martā, naktskluba Pulkvedim neviens neraksta apmeklētājiem būs iespēja piedzīvot atkalredzēšanos ar vienu no Latvijas populārās hiphopa kultūras aizsācējiem – Ozolu jeb īstajā vārdā Ģirtu Rozentālu, informē kluba pārstāve Zanda Seņkova.

Ozols radošo darbību uzsāka 1996. gadā kā grupas Fact basģitārists, bet kopš 2000. gada darbojas kā solo mākslinieks. Viņš izveidojis tādus mūzikas projektus kā Riga Records un Austrumbloks. Ozols ir arī trīs Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas īpašnieks. Pēc ilgāka pārtraukuma mūziķa karjerā 2008. gadā iznāca Ozola un Nātres kopīgi veidotais albums Streetshop Mixtape Vol. 1, un pēc gada viņš izdeva ceturto studijas albumu Neatkarība. Starp Ozola populārākajām dziesmām ir Rajons, O.Z.O.L.S, kā arī ar versija dziesmai Dāvāja Māriņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd Ozols darbojas kā viens no grupas Savs I Savs dalībniekiem.

Ceturtdienas vakarā Ozols uzstāsies jau zināmajās Riharda Feodotava radošajās darbnīcās, kas vairāk zināmi kā muzikālas improvizācijas vakari, kuros uzstājas dažādi viesmākslinieki. Radošajās darbnīcās viesojušies dažādu žanru latviešu dziedātāji – Jānis Šipkēvics, Sonora Vaice, Intars Busulis, Aigars Grāvers, Ansis&Oriole, Aija Andrejeva, Ieva Kerēvica un daudzi citi.

Lai novērtētu, kā Ozolam veiksies Radošajās darbnīcās, ceturtdien Pulkvedis viesus gaidīs savās mājās jau no plkst. 18.00. Ozola uzstāšanās sākums plkst. 21.00. Ieeja bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas