Greja 50 nokrāsas zaudē kaujā ar filmu cenzoriem

4 komentāri

Vienu no šī gada gaidītākajām filmām Greja piecdesmit nokrāsas (50 Shades of Grey) skārušas pirmās nepatikšanas – erotiskā kinolente aizliegta par konservatīvu uzskatītajā valstī Malaizijā pārāk prornogrāfiskā saturu dēļ.

Filmas, kas vēsta par naivās studentes Anastasijas Stīlas, ko atveido Dakota Džonsone, un turīgā uzņēmēja Kristjena Greja aktiera Džeimija Dornana tēlojumā iepazīšanos un iemīlēšanās, kam seko abu varoņu sadomazohistiskās seksuālās attiecības, pirmizrāde Malaizijā bija paredzēta 12. februārī.

“Tā vairāk ir pornogrāfija nekā filma. Filmā nav atainots dabisks sekss. Filmas saturs ir pat sadistisks, īpaši ainas, kurās sieviete tiek piesieta pie gultas un nopērta,” teikts vietēju kino cenzoru paziņojumā.

Britu cenzori jau filmu ierindojuši starp kinolentēm, ko legāli ļauts skatīties, tikai sasniedzot 18 gadu vecumu, tikmēr amerikāņi ir daudz liberālāki – ASV filmu varēs noskatīties arī septiņpadsmitgadīgie.

4 komentāri

TOP komentāri

 • gk
  0

  gk

  zzzz...Neizraisīja interesi skatīties filmu tas klips..

  05.02.2015 17:02

 • Ūsa!
  0

  Ūsa!

  a ko es uzrakstīju? :D vai arī Tev patīk būt papagailim un atkārtot to kas jau ir uzrakstīts? :D

  05.02.2015 16:57

 • age
  0

  age

  ūsa - ak šausmas, neskaties ja negribi. :P

  05.02.2015 16:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas