Grāvelis izšķīries no sava bērna mātes

2 komentāri

Dailes teātra aktieris un šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks Gints Grāvelis (34) izšķīries no sava piecarpus gadu vecā dēla Kriša mātes dziedātājas Rudītes Būmanes (32). Abu kopdzīve izirusi jau pirms dejošanas šova, raksta žurnāls Kas Jauns.

Aktieris Gints Grāvelis un viņa deju partnere Jeļena Tarana tiek uzskatīti par šova Dejo ar zvaigzni iznesīgāko pāri. Abu saskaņa un kaisle uz deju grīdas pat vedina domāt, vai starp abiem dejotājiem nav izveidojusies ciešāka saikne ārpus šova. ”Tas, godīgi sakot, mani uzjautrina. Acīmredzot cilvēku fantāzijai nav robežu. Pat nezinu, kā tādās reizēs rīkoties, jo ir sajūta: ja taisnošos un skaidrošu, ka nekas vairāk par dejošanu mani ar Lienīti nesaista, visi domās – re, viņš kaut ko slēpj. Ja izvairīšos no paskaidrojumiem – atkal tāds pats variants,” žurnālam Kas Jauns klāsta atraktīvais aktieris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs centīgi strādājam, lai priekšnesumi būtu līmenī. Būdams aktieris, arī dejojot uzstājos ar pilnu atdevi, neslēpjot emocijas. Man ir ļoti laba partnere, un mēs lieliski sastrādājamies. Tāpēc arī rezultāts priecē gan pašus, gan tos, kas skatās un vērtē,” stāsta Grāvelis.

Tēta gaitām uz deju grīdas seko līdzi arī Grāveļa dēls Krišs, kas dzimis attiecībās ar Rudīti Būmani. ”Protams, puika skatās, priecājas, mani redzot TV, un no prieka met kūleņus,” atzīst Grāvelis. Puisēna talants ir dziedāšana, ko viņš izkopj bērnu vokālajā ansamblī Knīpas un knauķi. Uz dziedāšanu Krišu ved Rudīte, jo nodarbību laiks lielākoties sakrīt ar izrādēm, kurās Gintam jāspēlē, toties dēla koncertus gan tēvs nelaiž garām.

”Jā, ar Rudīti vairs neesam kopā. Tagad esmu brīvs čalis. Tomēr tas nekādā ziņā nemazina manu tēva atbildību pret dēlu. Par bērnu rūpējos un turpināšu gādāt un atbalstīt vienmēr,” saka aktieris. No plašākiem komentāriem par šķiršanos Grāvelis atsakās.

Dziedātāja Rudīte Būmane un aktieris Gints Grāvelis satuvinājās 2007. gadā muzikālās izrādes Izredzētie iestudēšanas laikā. Kā kādā intervijā atklāja Rudīte, teātrī, kur uzplaukušas jūtas, Gints viņu bildinājis. 2009. gada rudenī pasaulē nāca abu dēls Krišs, tomēr līdz laulības reģistrēšanai abu attiecības tā arī nenonāca.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Guna Skrebele
  +4

  Guna Skrebele

  Vērtējiet, cienījamie latvieši, cilvēka dejotprasmi! Rakāties privātajā dzīvē, vispirms jau, nav korekti, kā arī tas nav šova uzdevums!

  01.04.2015 16:22

 • Kate
  +2

  Kate

  Žēl, bija smuks pāris taču. Lai veicas vismaz turpmāk atrast uz visu atlikušo mūžu abiem dzīves draugus!

  02.04.2015 01:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas