Goran Gora sveiks pavasari ar bezmaksas koncertu

0 komentāri

Kad gaisā virmo svaiga un saldena smarža, sprakšķ pumpuri un cilvēku sejās jaušams neviltots dzīvesprieks, laiks akustiskās mūzikas koncertam.

”Tā kā šogad astronomiskais pavasaris iestājas 21. martā, tad nolēmām, ka arī dzīvās mūzikas koncertvakaram ar Goran Gora labāk piedien skanēt 22. martā, skaisti ieskandinot pavasari,” teic Valmiermuižas alus tirgotavas – bufetes Rīgā pārstāvji.

Pavisam mierīgi, skaisti, ar melodijas un vārdu valdzinājumu, kas aizķer latvieša sirds stīgas dziļumu, – tāds nu solās būt vakars ar pašmāju dziesminieku Goran Gora.

Ieeja koncertā 22. martā Valmiermuižas alus tirgotavā – bufetē Rīgā, A. Briāna ielā 9a, – bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas