Ģirts Ķesteris jūtas kā Karlsons, kas dzīvo uz jumta

0 komentāri

”Labrīt, šeit dzīvo Karlsons! Ir tādi, ka nespēj atnākt līdz manam dzīvoklim tādēļ, ka tas ir ļoti augstu, virs jumtiem,” smaidot sveicina raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi rubrikas Diena ar zvaigzni varonis Dailes teātra aktieris, Fēliksa lomas atveidotājs iemīļotajā seriālā UgunsGrēks.

Ģirts Ķesteris nākamo dienu nekad strikti neplāno. Šodien ir vēlais rīts un pirmā vēlā rīta kafija. Mundruma dzērienu aktieris dzer sešas līdz astoņas reizes dienā, protams, samazinot porcijas. Aktieris atzīst, ka gulēt dodas ļoti vēlu, jo agri iet pie miera, viņaprāt, ir nožēlojami. ”Kā gan citādi izbaudīsi to, kas tev pieder,” runājot par laiku, savu uzskatu pamato aktieris. Vingrošanai Ķesteris parasti atvēl vakarus vai dienas vidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī Ģirts Ķesteris dzīvo vien pāris kvartālu attālumā no Dailes teātra, vienalga jābrauc ar automašīnu, jo mēģinājumu uz izrādes starplaikā jāpaspēj uz kārtējo seriāla UgunsGrēks ierakstu, kas norisinās otrā pilsētas malā.

Pēc trim stundām Ģirtu Ķesteri gaida Pētersona viesnīcas kolēģi un Fēliksa tēls.

Vairāk par Ģirta Ķestera ikdienu, tostarp seriāla UgunsGrēks uzņemšanas aizkadrus, skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas