Vitnijas Hjūstones ģimene nopēlusi biogrāfisku filmu par dziedātāju

1 komentārs

Nelaiķa popdīvas Vitnijas Hjūstones ģimene ieteikusi faniem “gatavoties ļaunākajam”, skatoties televīzijas kanāla Lifetime biogrāfisko filmu, kuras pirmizrāde bija sestdien.

Dziedātājas mantojuma pārvaldītāja Peta Hjūstone publicējusi kritisku paziņojumu. Viņa apgalvo, ka televīzijas filma uzņemta bez ģimenes piekrišanas, pretojoties Hjūstones mātes vēlmēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja skatāties šo filmu, tad ziniet, ka Lifetime ir slavens ar sliktām biogrāfiskām kinolentēm par mirušām slavenībām, un gatavojieties ļaunākajam,” viņa norādīja.

Kinolenti veidojusi Oskara balvai nominētā aktrise Andžela Baseta, kura ģimenes paziņojumā raksturota tikai kā “sieviete, kura uzdodas par Vitnijas Hjūstones draudzeni”.

“Varēja jau sagaidīt, ka cilvēki izmantos iespēju, lai gūtu atpazīstamību un peļņu, taču ne mīlestību, cieņu un godu,” raksta Peta Hjūstone.

Galveno lomu televīzijas filmā spēlē aktrise un modeļu šova America’s Next Top Model dalībniece Jaja Dakosta.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ēnu medniece
    0

    Ēnu medniece

    Man ļoti patika filma. Tā bija skaista taču nevarēja saprast kas notika uz beigām.

    08.02.2016 18:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas