Gaidot karalisko mazuli, briti jūk prātā

0 komentāri

Lielbritāniju pārņēmis derību drudzis saistībā ar gaidāmo pieaugumu britu karaliskajā ģimenē. Šodien 9.septembrī, pirmoreiz par gaidāmo otro mazuli izteicās arī Lielbritānijas princis Viljams, tiesa gan, nedodot nekādas cerības potenciālajiem likmju licējiem.

Britu bukmeikeriem karaliskās ģimenes pieaugums ir gluži kā pasaules kauss futbolā – derību aktivitāte pieaugusi līdz ar pirmajām ziņām par Kembridžas hercoga un hercogienes gaidāmo, otro mazuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Populārākās likmes ir saistītas ar mazuļa dzimumu, vārdu un dzimšanas datumu.

Bukmeikeri norāda, ka pašlaik tiek piedāvāta vienāda atlīdzība gan tiem, kas liks uz puiku, gan tiem, kas derēs, ka tā būs meitene. Šobrīd iespaidīgs daudzums naudas tiek likts uz to, ka tā būs meitene. Cilvēkiem ir pārliecība, ka Keita ar šo mazuli izveidos pilnu komplektu. Pagājušo reiz apmēram pusmiljons mārciņu tika likts uz Džordžu, un tuvāko deviņu mēnešu laikā sagaida līdzīgu aktivitāti.

Gaidāmais bērns būs ceturtais rindā uz Lielbritānijas karaļnama troni. Bukmeikeru favorīti ir tādi vārdi kā Elizabete, Džeimss un Viktorija.

Pagaidām netiek ziņots par to, kad plānota bērna piedzimšana, tāpēc šobrīd derību slēdzēji var izvēlēties kādu no mēnešiem sākot no nākamā gada janvāra līdz maijam.

Arī bērna tēvs, Kembridžas hercogs, princis Viljams bija atturīgs savos komentāros.

“”Mums visiem būtu svarīgi koncentrēties uz lielajām ziņām, lielajām starptautiskajām un vietējām ziņām, tas ir tas par ko es šobrīd domāju”, atzinis Viljams.

Lai vai kādas būtu likmes uz gaidāmo mazuli, viens ir skaidrs – lielajam notikumam tuvojoties, jaunākā troņmantnieka vai troņmantnieces piedzimšana atkal būs viens no galvenajiem tematiem ne vien Lielbritānijas, bet arī pasaules mediju uzmanības lokā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas