Gacho plīsusi liesa; pārcelts Spēka tūres noslēgums

0 komentāri

Nedēļas nogalē Gacho jeb Gatis Irbe guvis nopietnu traumu, kuras rezultātā izsludinātais Spēka tūres noslēguma koncerts Palladium 14. martā nenotiks, un tas tiek pārcelts uz 1. maiju.

”Gacho treniņlaikā ar BMX piedzīvoja smagu kritienu, kura rezultātā ir plīsusi viņa liesa. Patlaban Gatis Irbe atrodas intensīvās terapijas nodaļā, ārstu uzraudzībā un viņa dzīvībai briesmas vairs nedraud,” vēsta mūziķa pārstāvis Kaspars Jansons.

Sakarā ar atlabšanas periodu, kas noteikts aptuveni vienu mēnesi, Spēka tūres noslēguma koncerts 14. martā koncertzālē Palladium nenotiks. Koncerts pārcelts uz 1. maiju un norisināsies turpat, Palladium.

:(

A photo posted by GACHO (@gachoofficial) on

”Esmu ļoti bēdīgs, ka koncerts nenotiks iepriekš plānotajā dienā. Bet, kas ilgi nāk, tas labi nāk. Kā saka – sliktās domas ārā, labās – iekšā, un es ticu, ka ar jūsu visu labajām domām tikšu uz pekām ātrāk nekā dakteri prognozē. Tiekamies 1. maijā!” – pauž Gatis Irbe.

Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas. Ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams apmeklēt koncertu 1. maijā, biļetes ir iespējams atgriezt Biļešu servisa kasēs līdz 23. martam. Sīkāka informācija bilesuserviss.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas