Fono Cēsis šogad notiks divas dienas

0 komentāri

Lielkoncerts Fono Cēsis 2015 norisināsies pilsētas svētku laikā – 24. un 25. jūlijā – piedāvājot bezmaksas koncertus gan Fonoklubā, gan tam piegulošajā Līvu laukumā, kā arī pirmo reizi – Cēsu pils parkā, informē bijušā mūzikas un sporta festivāla Fonofest organizatori.

Fono pārstāvis Lauris Sildniks norāda, ka aizvadītais gads bija veiksmīgs: ”Pirmkārt, ir liels prieks, ka pērn Fono Cēsis skatuve spēja pulcēt vairākus tūkstošus apmeklētāju, kļūstot par vienu no centrālajiem pilsētas svētku notikumiem. Turpinot veiksmīgo sadarbību ar pilsētas domi, esam paplašinājuši ”ballīti” līdz pat trim skatuvēm un divām dienām, kas neapšaubāmi kļūst par lielāko pasākumu, ko būsim organizējuši kopš festivāla Fonofest laikiem, turklāt tas būs pilnībā bez maksas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fono Cēsis sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 18.00 tiks atklāta Fonokluba un tam piegulošā Līvu laukuma skatuve, bet turpināsies jau agrā sestdienas pēcpusdienā, kad pirmo reizi Fono Cēsis darbība tiks izvērsta arī pils parkā.

Tuvākajā laikā tiks paziņoti pirmās dienas mākslinieku, kuru vidū būs gan atpazīstami pašmāju mūziķi, gan arī daži pārsteigumi no ārvalstīm. Fono Cēsis ietvaros plānots rīkot jauno grupu konkursu, sniedzot iespēju uz vienas no galvenajām skatuvēm gūt pieredzi arī uzlecošajiem mūziķiem.

2014. gada vasarā SIA Fono direktors Lauris Sildniks norādīja, ka Fono Cēsis paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu Fonofest.

Papildu informācija: fonoklubs.lv un facebook.com/fonoklubs

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas