Filma par Mārtiņu Freimani skatāma DVD un seansos visā Latvijā

0 komentāri

7. februārī, kad mūziķim un dzejniekam Mārtiņam Freimanim būtu apritējuši 38 gadi, kinoteātrī Splendid Palace viņa talanta cienītājiem bija iespēja vēlreiz iepazīt Mārtiņu kinorežisora Arvīda Krieva dokumentālajā filmā Freimis. Mārtiņš Freimanis. Nu tā izdota DVD un skatāma seansos visā Latvijā, informē Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāvji.

Filma pirmizrādi piedzīvoja 9. novembrī Aizputē. Pēc tās tika veikti skaņas un citi uzlabojumi, lai sagatavotu filmu izdošanai DVD formātā. 7. februārī pārpildītajā kinoteātra Splendid Palace Lielajā zālē filma piedzīvoja pirmizrādi Rīgā. Ar Freimaņa dziesmu popūriju klausītājus priecēja koris Mūza (mākslinieciskais vadītājs Guntis Cimiņš), kā arī Mārtiņa draugi – Valters Frīdenbergs un Aija Andrejeva, kura šajā dienā Mārtiņam sagādāja īpašu dāvanu – dziesmu Vēstules spoguļrakstā. Dziesmas mūzikas autors ir Kārlis Būmeisters, bet vārdu autore – Maija Kalniņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

DVD saņemšana

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Filmas DVD pieejams Mārtiņa Freimaņa fonda mājaslapā mff.lv. Ziedojot 15 eiro nodibinājuma labdarības mērķu realizēšanai, filmas DVD ziedotājiem tiks nosūtīts pa pastu. Ziedot var arī ar pārskaitījumu uz nodibinājuma Mārtiņa Freimaņa fonds bankas kontu LV57HABA0551030362513 Reģ. Nr. 40008173605. Ziedojuma mērķī norādot kontaktus, lai nodibinājums varētu sazināties un filmas DVD nogādāt ziedotājam.

Seansi visā Latvijā

Filmu seansus visā Latvijā no 20. februāra ar VKKF un NKC Latvijas filmu maratona atbalstu organizē Latvijas Kinematogrāfistu savienības projekts Kino visiem un visur Latvijā. Seansiem var pieteikties, sazinoties ar projekta vadītāju Ievu Pitruku (tālr.: 26358150, e-pasts: ieva.pitruka@inbox.lv). Tuvāko seansu grafiku skatīt mff.lv.

Par filmu

Režisora rīcībā ir unikāli videomateriāli, jo, dzīvojot kaimiņos, Mārtiņš viņam uzticējies vairāk ne kā citiem žurnālistiem, reportieriem, kas par viņu rakstījuši. Ideja par filmas veidošanu režisoram bijusi jau sen, un daudzus gadus tika filmēta Mārtiņa dzīve visā tās daudzveidībā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas