Filma Modris nominēta Grieķijas “oskariem”

0 komentāri

Jura Kursieša debijas filma Modris nominēta Grieķijas Hellēņu filmu akadēmijas balvai, saņemot nominācijas kategorijās Labākā debija un Labākā montāža, informē filmas Modris publiciste Zane Peneze. Katrā kategorijā par labākās filmas titulu cīnās tikai trīs filmas.

Hellēņu filmu akadēmijas balva (Hellenic Film Academy award) ir Grieķijas galvenā nacionālā kinobalva, un ir neparasti, ka tai nominēts arī kopražojuma darbs. “Tas ir mūsu aktīvās starptautiskās kopproducēšanas rezultāts,” priecīgi norāda filmas Modris grieķu producente Vikija Miha. “Tā ir arī kā zīme, kas pierāda kosmopolītiskas kultūras veidošanos Eiropā. Ceru, ka tas turpināsies Grieķijā un tiks vēl spēcīgāk attīstīts Latvijā”.

Balvai nominētais filmas montāžas režisors Jorgos Mavrosapidis ir pieredzes bagāts un grieķu kino industrijā zināms profesionālis, kura vārds filmu titros rakstīts kopš 1981. gada.

Jura Kursieša filma Modris Baltijas skatītājiem pieejama interneta nomā video vietnē vimeo.com/ondemand/modris. Samaksājot nepilnus trīs eiro par 48 stundu nomu, filmu var noskatīties jebkurā laikā un uz jebkuras datorierīces HD kvalitātē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas