Emocijas, dzīvnieki un īsta dabas daile “selfiju” izstādē Rīgā

0 komentāri

Mūsdienās viedtālrunis ir pārtapis par jaudīgu fotografēšanas ierīci, kas apveltīta ar plašām iespējām. Rīgā atklāta pašbilžu izstāde Vaļasprieks selfijā.

”Fotografēšana ir mans hobijs, un vislabāk man patīk uzņemt tieši ainavas. Atšķirībā no cilvēkiem daba nemēdz iebilst pret to, kā tā izskatās fotogrāfijā, tomēr konkursā iesniedzu vienu no retajiem “selfijiem”, kur esam kopā ar draudzeni, neaizmirstot arī par ainavu. Man patīk konkursi, kas neaprobežojas tikai ar like un share, bet gan prasa no dalībniekiem arī ideju un darbu,” saka viens no izstādes dalībniekiem Krists Veide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izstāde tapusi, iesūtot savus vaļasprieku “selfijus” sociālajā tīklā Facebook.

Samsung Galaxy A sērijas viedtālruņu “selfiju” fotokonkursa izstāde, kas atklāj iedzīvotāju iecienītākos brīvā laika pavadīšanas veidus, divas nedēļas būs aplūkojama jaunākajā Street Burgers burgernīcā, Meža ielā 4a, Rīgā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas