Eminems – pirmais reperis Vemblija stadionā

0 komentāri
Eminems – pirmais reperis Vemblija stadionā
best-bets-albums-eminem-650-430

Tev noteikti jāizlasa

Baltais repa karalis Eminems jeb īstaja vārdā Māršals Materss 11.jūlija vakarā kļūs par pirmo savas sfēras pārstāvi, kurš publikai atrādīsies leģendārajā Vemblija stadionā Londonā. Interesanti, ka sākumā koncerts bija paredzēts slavenajā Haidparkā, bet tur viņa uzstāšanās pieteikums tika atraidīts.

Anglijas galvaspilsētā Eminems pēdējo reizi uzstājās tālajā 2001.gadā, un šis viņam pagaidām būs vienīgais koncerts, jo, kā Māršals atzina BBC Radio 1, tagad uzsvars vairs netiks likts uz garām tūrēm, bet šāda veida „lielajiem” koncertiem.

41 gadu vecais reperis 90 tūkstošu skatītāju ietilpīgajā Vemblijā tika uzaicināts uzstāties pēc tam, kad viņam neļāva uzstāties jau pieminētajā Haidparkā: „Es biju ļoti sajūsmināts uzzinot, ka šovasar būs jāuzstājas Londonā. Vieglākais veids, kā likt man kaut ko darīt, ir to aizliegt.
Paldies Karaliskajiem Parkiem (Royal Parks), ka ļāvāt šo koncertu rīkot Vemblijam!”

Biļetes jau atrodas pārdošanā, un tās iegādāties var http://ticketmaster.co.uk.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas