Eminems – pirmais reperis Vemblija stadionā

0 komentāri

Baltais repa karalis Eminems jeb īstaja vārdā Māršals Materss 11.jūlija vakarā kļūs par pirmo savas sfēras pārstāvi, kurš publikai atrādīsies leģendārajā Vemblija stadionā Londonā. Interesanti, ka sākumā koncerts bija paredzēts slavenajā Haidparkā, bet tur viņa uzstāšanās pieteikums tika atraidīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Anglijas galvaspilsētā Eminems pēdējo reizi uzstājās tālajā 2001.gadā, un šis viņam pagaidām būs vienīgais koncerts, jo, kā Māršals atzina BBC Radio 1, tagad uzsvars vairs netiks likts uz garām tūrēm, bet šāda veida ”lielajiem” koncertiem.

41 gadu vecais reperis 90 tūkstošu skatītāju ietilpīgajā Vemblijā tika uzaicināts uzstāties pēc tam, kad viņam neļāva uzstāties jau pieminētajā Haidparkā: ”Es biju ļoti sajūsmināts uzzinot, ka šovasar būs jāuzstājas Londonā. Vieglākais veids, kā likt man kaut ko darīt, ir to aizliegt.
Paldies Karaliskajiem Parkiem (Royal Parks), ka ļāvāt šo koncertu rīkot Vemblijam!”

Biļetes jau atrodas pārdošanā, un tās iegādāties var http://ticketmaster.co.uk.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas