Elizabete II publicē pirmo tvītu

0 komentāri

Lielbritānijas karaliene Elizabete II piektdien muzeja apmeklējuma laikā publicējusi savu pirmo tvītu.

“Man prieks šodien atklāt Zinātnes muzeja izstādi Informācijas laikmets. Ceru, ka apmeklētāji to izbaudīs. Elizabete R.,” viņa rakstīja, novelkot vienu cimdu. Viņa atklāja jaunu Londonas Zinātnes muzeja galeriju, kas veltīta komunikācijas un informācijas vēsturei.

No tā paša tvitera konta tika nosūtīts vēl viens ziņojums, ka iepriekšējo tvītu “personīgi nosūtījusi karaliene”. Notikumam par godu tika ieviesta jauna mirkļbirka “#TheQueenTweets” jeb “karalienes tvīti”.

Elizabete II garajā valdīšanas laikā centusies neatpalikt no jaunākajām tehnoloģijām. 2001. gadā viņa dāvanā no dēla prinča Endrū saņēma mobilo tālruni, bet 2009. gadā karaliene nosūtīja savu pirmo e-pastu.

Tomēr Elizabete II neesot sajūsmā par pašbildēm, kurās viņai nereti lūdz pozēt vizīšu laikā. “Būtībā viņa teica, ka pietrūkstot acu kontakta,” intervijā žurnālam “Tatler” sacīja ASV vēstnieks Londonā Metjū Barzuns.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas