Elizabete Hērlija tēlo karalieni

0 komentāri

Ar krāšņu ballīti Londonā nosvinēta seriāla Karaļnams (The Royals) pirmizrāde. Seriālu jau rāda Amerikas Savienotajās Valstīs, tikmēr medijos izskan ekspertu kritika.

Seriālā Karaļnams nav atspoguļota karalienes Elizabetes II un viņu tuvinieku ikdiena. Tā centrā ir izdomāta Lielbritānijas karaliskā ģimene, kurā valda karaliene Helēna un karalis Saimons. Viņiem ir divi bērni – princese Eleonora un princis Laiems, kurš grasās apņemt par sievu kādu meiteni vārdā Ofēlija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Seriālā galvenā lomu atveido britu aktrise un modele Elizabete Hērlija. Viņas atveidotais prototips – karaliene Helēna – ir intrigante, kura savu ģimenes godu ir gatava aizstāvēt ar jebkādiem līdzekļiem.

Seriāls jau sākts izrādīt ASV, kur tas ir saņēmis plašu ekspertu kritiku, taču seriāla autors amerikāņu rakstnieks un producents Marks Švāns uzskata, ka ASV iedzīvotājiem Karaļnams varētu patikt. Viņaprāt, ASV ir milzu interese par visu, kas notiek aiz monarhijas durvīm un kas nav ikdienā uzzināms medijos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas