Diaza saņem balvu par gada sliktāko filmu

0 komentāri

Kā ik gadu īsi pirms Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas notikusi arī gada neveiksmīgāko filmu un aktieru godināšana, pasniedzot tradicionālās Zelta avenes.

Šogad visvairāk – četras – Zelta avenes balvas ieguva komēdija Izglābt Ziemassvētkus (Saving Christmas). Tā tika atzīta gan par gada sliktāko filmu, gan arī saņēma “aveni” par vissliktāko aktieru tēlojumu. Par sliktāko aktrisi šogad atzina Kameronu Diazu, bet sliktāko aktieri – filmas Izglābt Ziemassvētkus galvenās lomas tēlotāju Kirku Kameronu.

Aptuveni piecus ASV dolārus vērto Zelta avenes plastmasas figūriņu sliktākajām filmām pasniedz jau kopš 1981. gada. Vairumā gadījumu ne nominanti, ne arī “uzvarētāji” uz ceremoniju neierodas.

Zelta avenes žūrija nav vienīgie, kas Izglābt Ziemassvētkus atzinuši par neveiksmīgu filmu. Kino portālā IMDB tā ieguvusi visu laiku sliktāko vērtējumu, savukārt vietnē Rotten Tomatoes, kurā apkopoti kritiķu vērtējumi, tā nav ieguvusi nevienu punktu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas