Cilvēka acs tuvplānā līdzinās Marsa virsmai

0 komentāri

Ik dienu mēs redzam simtiem acu, bet ne vienmēr aizdomājamies par to struktūru, kas līdzinās nezināmas planētas virsmai, saka armēņu fotogrāfs, projekta Tavas skaistās acis (Your Beautiful Eyes) īstenotājs Surens Manveljans (Suren Manvelyan).

Surens Manveljans projekta ietvaros iemūžinājis savu kolēģu, draugu, tuvinieku acis. Fotogrāfs, kurš jau gadiem pievērsies makrofotogrāfijai, neatklāj noslēpumu, kā ticis pie šiem neparastajiem uzņēmumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fotogrāfiju sērijā uzskatāmi parāda varavīksnenes jeb acs priekšējās daļas darbību, kas atbild par gaismas staru iekļūšanu acī. Katram cilvēkam varavīksnene ir unikāla, tāpat kā pirkstu nospiedumi.

34 gadus vecais S. Manveljans, kurš ikdienā strādā par fizikas skolotāju, ar fotografēšanu nodarbojas kopš 16 gadu vecuma un nu kļuvis par vietējā izklaides un dzīvesstila žurnāla Yerevan Magazine galveno fotogrāfu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas