VIDEO: trīcošām rokām, ieķērušies margās un rāpus pirmie tūristi iemēģina stikla tiltu

1 komentārs

Pirmais Ķīnas stikla tilts teju līdz sirdstriekai novedis pirmos tūristus. Vai tu uzdrīkstētos pārvarēt šos, iespējams, biedējošākos 300 metrus?

Stikla tilts slejas 180 metrus virs stāvas ielejas. Jau pirmajās dienās tūristi trīcošām rokām un kājām kā nu kurais cenšas pārvarēto šo nervus stindzinošo distanci. Citi ieķeras tilta margās, citi lien četrrāpus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tie, kuriem tiltu jau izdevies pārvarēt, atklāj, ka galvenais noslēpums esot neskatīties lejā.

FOTO

VIDEO

1 komentārs

TOP komentāri

  • gugucis
    +2

    gugucis

    Fantastiski! Kā es gribētu pa to pastaigāt....

    01.10.2015 10:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas