Vai esi atklājis ceļošanas sezonu? Lūk, 21 galamērķis, kurp doties šogad!

0 komentāri

Pasaulē populārais ceļojumu portāls Tripadvisor, pamatojoties uz savu lietotāju atsauksmēm, ir izvirzījis TOP 21 galamērķi, uz ko būtu vērts plānot savu 2016. gada ceļojumu.

Ja vēl neesi izdomājis, kurp šogad doties un vai vispār ceļot ārpus valsts, Tripadvisor serviss, kas piedāvā dažādu vietu un naktsmītņu atsauksmes no lietotājiem visā pasaulē, ir izvirzījis 21 pilsētu, kas pavisam noteikti liks pārskatīt plānus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interesanti, ka ceļotāji par labu un drošu esam atzinušas arī tādas pilsētas kā Francijas galvaspilsēta Parīze un Turcijas metropole Stambula, kur salīdzinoši nesen bijuši teroristu uzbrukumi. Turpmāk redzamajā fotogalerijā varat apskatīt izvirzītos punktus, uz kurieni iesaka doties portāls!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas