Šova Paķer līdzbraucēju dalībnieki Ventas Rumbā vēro kādas modeles plikumus

0 komentāri

Kā izrādās, viens no šova dalībniekiem, bārmenis Toms Plasiņš, brīvajā laikā mēdz “uzkricelēt” kaut ko, un šoreiz tā bija viņa pašizvēlēta modele vārdā Ilze.

Trakumi šajā šovā nebeidzas – šoreiz skatītājiem pašmāju video vietnē TVPlay bija iespēja vērot, kā jaunā uzņēmēja Jāņa komanda dodas Kurzemi lūkoties, pa ceļam piestājot par Kurzemes pērli dēvētajā Kuldīgā. Viens no viņa vienības dalībniekiem, bārmenis Toms visiem atrādīja savu talantu un arī citus pielika pie darba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Ja sākumā šķita, ka modele Ilze bez problēmām atkailināto augumu tā arī atstās, tad daudziem kārumniekiem par lielu vilšanos viņa tikai pārģērbās. Kādas bija mūsu šova varoņu izklaides, dodoties izjādēs ar zirgu un Valmieras virzienā, skaties turpmāk atrodamajā sižetā.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas