Pēc pusstundas brauciena nonākt kā uz citas planētas

0 komentāri

Ja vēl nezini, ko plāno darīt brīvdienās, bet vēlies to pavadīt dabā, rīdziniekiem varam ieteikt vietiņu, kura nepaņems lielu laiku ceļā un sniegs neaizmirstamas emocijas. Ķemeri un to nacionālais dabas parks.

Ķemeru nacionālā parka sirds ir Ķemeri gan ar visu savu kultūrvēsturisko mantojumu, gan sērūdeņiem un dūņām. Šajā vietā sākas diezgan daudz maršruti, kā arī ir apskates objekti pašos Ķemeros. Tas ir Rīgai tuvākais parks, kas daļēji ietilpst arī Jūrmalas teritorijā, līdz ar to ir ļoti viegli sasniedzams gan ar vilcienu, gan cita veida sabiedrisko transportu. Pusstundas brauciens, un nonāc pavisam citā pasaulē – mežonīgas neskartas dabas vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas