Pavasarī plāno doties uz Jūrmalu? Apskati labākās nakšņošanas vietas!

0 komentāri

2. Kūrorta viesnīcas

2/8

Kūrorta rehabilitācijas centri

Foto: Jurmala.lv

Foto: Jurmala.lv

Jūrmalā pašlaik aktīvi darbojas pieci rehabilitācijas centri, kas iekārtoti kūrorta stilā, lai ikviens apmeklētājs šeit justos komfortabli. Divi atrodami Jaunķemeros, viens Bulduros, viens Vaivaros, bet vēl viens meklējams Jaundubultos. Plašāku informāciju par cenām un atrašanas vietu meklē šeit! 

2. Kūrorta viesnīcas

2/8
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas