Pasaules tūrisma dienā iepazīsti Latvijas pilsētas un novadus!

0 komentāri

2. Veļļojam pie pulkarniešiem!

2/6

Ieraugi Liepāju no jauna!

Foto: LETA

Foto: LETA

Svinot Pasaules tūrisma dienu, sestdienu, 26. septembri, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina pavadīt aktīvi un piedalīties fotoorientēšanās sacensībās “Ieraugi Liepāju no jauna!”. Fotoorientēšanās sacensībās ikviens aicināts ieraudzīt Liepāju kādā no miljards skatpunktiem, caur detaļām atklājot zināmos un mazāk zināmos kultūrvēsturiskos un mūsdienīgos tūrisma objektus un pilsētu kopumā.

Fotoorientēšanās komandā var būt 2-4 dalībnieki (bez vecuma ierobežojuma), turklāt mazajiem dalībniekiem līdz 7 gadu vecumam sacensībās atļauts pārvietoties ar velosipēdu. Viss, kas nepieciešams sacensībām, ir – katrai komandai savs fotoaparāts vai mobilais tālrunis ar labas kvalitātes fotokameru un pildspalva. Katrai komandai tiks izsniegta karte, fotokolāža ar objektu fotogrāfijām un uzdevumu lapa. Uzvarēs komanda, kas 1,5 stundu laikā pēc attēliem pareizi atradīs visvairāk vietu un izpildīs visvairāk uzdevumu.

2. Veļļojam pie pulkarniešiem!

2/6
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas