Foto: šajā dīvainajā Spānijas pilsētiņā patiesi dzīvo cilvēki!

0 komentāri

Daudzi jautās, pēc kā lai vērtē to, ka pilsēta ir dīvaina? Šī mazā Spānijas pilsētiņa, Setenil de las Bodegas, atrodas valsts pašos dienvidos un ir izbūvēta zem… milzīga akmens.

Precīzi dati atšķiras, bet iedzīvotāju skaits šajā apdzīvotajā vietā ir ap trim tūkstošiem cilvēku. Pateicoties milzīgajam iezim, kas sniedzas pat virs vairākām dzīvojamajām mājām, tajā paveras brīžiem pat sirreāli skati. Pat dažas ieliņas atrodas zem šī akmens. Taču šādai dzīvošanai ir arī ļoti praktisks iemesls – cilvēki tur sākuši patverties pat, iespējams, jau pirms 25 tūkstošiem gadiem, jo alas, kas izveidojušās, vasarā pasargā no lielā karstuma, bet ziemā – no aukstuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neskatoties uz Andalūzijas reģionā pilsētas īpatnību un tās piedāvātajām iespējām – lielisko Andalūzijas vīnu, gardo olīveļļu un čorizo sieru -, šeit nav vērojams milzīgs tūristu pieplūdums.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas