FOTO: pilsēta, no kuras Staro Rīga varētu daudz ko mācīties

0 komentāri

Ja tev šķiet, ka gaismas festivāls Staro Rīga ir elpu aizraujošs piedzīvojums, tev noteikti Ziemassvētku un Jaungada periodā jādodas uz Itālijas pilsētiņu Salerno.

Paši itāļi Salerno Ziemassvētku dekorācijas apjūsmo jau gadiem ilgi – tieši Salerno tiek dēvēta par skaistāko pilsētiņu tieši Ziemassvētku periodā. Tikmēr pārējā Eiropā par Salerno dzirdējis vien retais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Miljoniem spuldzīšu un lampiņu, milzīgas un spožas egles, bet pašā pilsētas sirdī – pasaku valstība jeb Il Giardino Incantato, kurā gaismās ietērptas un atdzīvinātas bērnu mīlētas pasakas. Pīters Pens, Pelnrušķīte un Alise Brīnumzemē priecē ne vien vietējos, bet itāļus no visiem valsts nostūriem.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas