FOTO: pasaule jūsmo par zelta rudeni Čehijā

1 komentārs

Kamēr daudzviet Eiropā, tostarp Latvijā, līdz lapu sārtošanai vēl jāpaciešas, čehu fotogrāfs Janeks Sedlars jau paspējis iemūžināt 2015. gada zelta rudens vēsmas Čehijā.

”Es smeļos iedvesmu ikdienas dzīvē, dabā, manās domās un jūtās,” atzīst fotogrāfs, par kura uzņemtajiem kadriem nu jūsmo visā pasaulē. ”Būšana šajos mežos un pļavās ir kā atgriešanās bērnībā. Tie manī atgriež enerģiju, tāpēc šos mirkļus cenšos piefiksēt ar savu fotokameru. Šis process man ir kā meditācija.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr Čehijā tiek baudīts zelta rudens, mums atliek vien papriecāties par šiem maģiskajiem fotoattēliem un apbruņoties ar pacietību, gaidot lapu sārtošanos.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Minka
    0

    Minka

    Ja cilvēks pārvar sevi un izbrauc ārpus Rīgas robežām Latvijas ziemeļu virzienā, aina paveras citāda - lapas jau sārtojas un pēc šīs nedēļas lielajiem mīnusiem arī strauji krīt zemē, tā ka koki drīz būs patukši.

    09.10.2015 10:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas