FOTO: Pasaku cienīgas vietas, kas eksistē arī realitātē un kuras iespējams apmeklēt

0 komentāri

Paviesojoties šajās vietās, pasakas varētu šķist daudz reālākas un patiesākas – pilis, no kurām iedvesmojies pats Volts Disnejs, šauru ielu mezglojumu pilnas pilsētiņas un pasakaini meži. To visu iespējams apskatīt, aptaustīt un sajusties, kā pasakā.

Neišvānšteina

Pili 19. gadsimta beigās cēlis Bavārijas karalis Ludvigs II, bet mūsdienās tā ir pazīstama kā ievērojams tūrisma objekts. Pils atrodas netālu no Bavārijas dienvidrietumu robežas ar Austriju, gleznainā vietā kalnā, paceļoties pāri Hoenšvangavas ciemam (Hohenschwangau). Pils ir viens no iedvesmas objektiem, ko Volts Disnejs izmantojis, radot Pelnrušķītes pili.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Hohas lietusmežš

Tas atrodas ASV, Vašingtonas štatā, un ir lielākais lietusmežs Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas ir viens no Vašingtonas štata septiņiem brīnumiem, un tas iekļauts UNESCO pasaules vēstures mantojumā.

Templis Ta Prohm

Kambodža ir senas civilizācijas zeme, kas savulaik bijusi slēgta, bet mūsdienās atklāj savus noslēpumus. Desmitiem tūkstoši ceļotāju izvēlas Kambodžu, lai iepazītos ar unikālajiem senās valsts vēstures un kultūras pieminekļiem, viens no tādiem ir šis templis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas