FOTO: pāris no Āfrikas dodas pasaulē, lai uzzinātu, cik tālu var nokļūt. Viņi bija arī pie polārā loka

0 komentāri

Deviņu mēnešu laikā kopš brīža, kad tika uzsākt ceļojums, Šanele un Stevo no Dienvidāfrikas pamanījušies pabūt četros kontinentos. Jaunākā atzīme norāda, ka viņi mērojuši 85 004 km.

Patlaban ceļotāji atrodas Itālijā, bet, kā ziņo saviem sekotājiem sociālajos tīklos, viņi nav domājuši apstāties, viņu ceļojums ir tikai sākumā. Līdz šim jaunie cilvēki paguvuši būt četros kontinentos, apmeklējot 12 valstis, bet tuvāk iepazīstot 40 pilsētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par ”jaunās dzīves” sākumu uzskatāms šā gada 2. marts, kad katrs no viņiem pameta ikdienas pienākumus, tostarp savus darbu. ”Mums nebija ne jausmas, kas mūs sagaidīs,” viņi norāda. Tagad viņi ir priecīgi, ka ceļojums ļāvis izbaudīt savvaļas foreļu zvejošanu Zviedrijā, RedBull helikopteri Austrijā, gardos turku ēdienus Stambulā, ”selfijus” ar koālām Sidnejā.

Sekot līdzi Šaneles un Stevo piedzīvojumiem iespējams arī viņu Instagram kontā.

Foto: ceļojuma fotoliecības no paša pirmā kilometra

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas