FOTO: latviete, apceļojot Balkānu valstis, iemūžina netipisku fotostāstu!

0 komentāri

Pēdējos gados Latvijas tūristiem viens no iecienītākajiem galamērķiem ir Balkānu valstis – Horvātija, Bulgārija, kā arī Grieķija. Parasti mēs esam pieraduši, ka no šīm valstīm mājās tiek vestas fotogrāfijas ar skaistajiem kalnu un dabas skatiem, taču meitene vārdā Annija iemūžinājusi ko pavisam citu un netipisku.

Bulgārijas pilsēta Plovdiva 2014. gadā ieguva tiesības kļūt par 2019. gada Eiropas kultūras galvaspilsētu, apsteidzot savas valsts galvaspilsētu Sofiju. Un ne velti, jo tika ļoti augstu vērtēta šīs pilsētas reālā pieeja konkursam, izkoptās kultūras tradīcijas, kā arī dažādu radošu sfēru profesionāļu atbalsts šim nozīmīgajam notikumam. Šajā pilsētā ir vērts izcelt arī vēl kādu lietu – ielu grafiti mākslinieku darbus. Tieši to arī savā ceļojumā uz Bulgāriju un Grieķiju izcēlusi Annija – interesantos Sofijas, Plovdivas un Saloniku sienu apzīmējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

“Piedalījos EVS projektā, strādājot par brīvprātīgo, kopā ar vēl vairāk kā 70 jauniešiem no 10 dažādām valstīm XIII In The Palace Starptautiskajā īsfilmu festivālā, kurš pirmo reizi norisinājās Bulgārijas galvaspilsētā, Sofijā,” par savu iemeslu doties uz Bulgāriju stāsta Annija. Kad projekts noslēdzās, meitene nolēma laiku izmantot lietderīgi un apmeklēt arī citas valsts pilsētas, kā arī iegriezties Grieķijas kūrortā Salonikos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas