FOTO: Latgale pārsteidz ar Latvijā lielāko slidotavu

3 komentāri

“Lubāns nebeidz pārsteigt un līdz ar atkusni kļuvis par vislielāko Latvijas slidotavu!” sestdien lepni paziņoja Lubāna mitrāja informācijas centra pārstāvji.

“Ja paši nebūtu mērījuši ledus biezumu, kāju uz ledus nespertu, bet izmērījām un nobaudījām! Tā kā Lubāns ir lielākais Latvijas ezers, tad oficiāli kļuvis par lielāko Latvijas slidotavu. Bravo! Perfekts ledus, skati un vējš, kurš pats tevi nes!” dabas un slidošanas draugi raksta Lubāna mitrāja Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lubāns ir lielākais ezers Latvijā. Tā platība ir 80,70 km². Lubāns atrodas Lubāna līdzenumā uz Rēzeknes un Madonas novadu robežas.

Foto

3 komentāri

TOP komentāri

 • Ila
  +1

  Ila

  Vēlies sarīkot neaizmirstamu tikšanos ar draugiem vai lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai darba biedriem? Exitoria Tevi jau gaida! Exitoria ir mistikas pilna istaba, kas ļaus Tev un Taviem draugiem iejusties viduslaiku atmosfērā, kur tehnika ar maģiju iet roku rokā. Vai spēsi spēles laikā atrisināt visas mīklas un uzvarēt tumsas spēkus? Lai veiktu rezervāciju vai iegūtu sīkāku informāciju par projektu apmeklējiet mājas lapu: http://exitoria.com/

  23.02.2016 12:23

 • Ilze
  0

  Ilze

  Nu super! Bet kāpēc tikai viens daiļslidotājs? :D

  02.02.2016 18:19

 • Ansis
  0

  Ansis

  Latgale, uz priekšu!!!

  31.01.2016 18:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas