FOTO: ievērojamākās vietas Jūrmalā, kuras ir vērts šovasar apmeklēt

1 komentārs

Kamēr vēl notiek lielā gadalaiku cīņa par to, kurš tad īsti pašlaik pelnījis uzkundzēties vairāk – pavasaris vai vasara, tikmēr brīvdienu baudītāji nedrīkst aizmirst saplānot savu brīvo laiku. Piedāvājam ieskatu pašmāju lielākās kūrortpilsētas ievērojamākajās vietās.

Ir svarīgi, lai, atbraucot apskatīt kādu vietu, tā aizrautu ar stāstu un interesantām apskates vietām. Tieši šā iemesla dēļ pavisam noteikti ir vērts savos brīvdienu plānotājos atzīmēt krāšņo Jūrmalas pilsētu, kas vienlaikus izvedīs cauri gadsimtiem un izglītos, piemēram, latviešu literatūrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meža māja Ķemeros, Aspazijas māja Dubultos, Mīlestības saliņa vai Ragakāpas dabas parks – tas viss atrodams Latvijas piektajā lielākajā pilsētā pēc iedzīvotāju skaita. Laipni lūdzam Jūrmalā!

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Pēteris
    0

    Pēteris

    Izlabojiet latviešu valodu zem foto!

    27.05.2016 14:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas