FOTO: 29 iespaidīgas pasaules pilis – dažas ir pat vairāk nekā 1000 gadu vecas!

1 komentārs

No dažām vairs atlikušas tikai drupas, citas joprojām grezni stāv savā vietā, un ik pa laikam cilvēks rūpējas, lai tās tiek pasargātas no laika zoba grauzumiem. Piedāvājam 29 pilis, kas joprojām lepni slejas visā pasaulē un kuras noteikti kādreiz būtu vērts iekļaut savos ceļojumu plānos.

ASV, Eiropa, Japāna – labā ziņa tiem, kas varbūt nevēlas triekties pāri visai pasaulei, jo lielākā daļa piļu, kas redzamas šajā galerijā, atrodas Vācijā, Austrijā, Šveicē un Britu salās, kas tur saglabājušās no viduslaikiem. Ir arī Katrīnas pils Sanktpēterburgā, kā arī slavenākās pilis Eiropas vidienē – Prāgas pils, Versaļas pils, Neišvānšteinas pils un daudzas citas. Plašāk skaties fotogalerijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • uii
    0

    uii

    bišķi trūkst ļoti daudz nosaukumu, un nosaukumiem smuki iekopēti oriģinālbildes nosaukumi ar mistiskiem simboliem

    28.01.2016 00:57

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas