Aculiecinieka FOTO: kalnu kūrortos cilvēku mazāk, bet “pūderis” vēl vietā

0 komentāri

Ja šķita, ka tik tikko petardes šāvām par godu 2016. gada atnākšanai, šeku, reku jau arī Lieldienas klāt, kas kalpo par lielu pavasara vēstnesi. Ja klāt pavasaris, tad vismaz psiholoģiski mūsu prātos tiek aizvērtas durtiņas ar uzrakstu “ziema” ar visām tās izrietošajām sekām. Bet vēl martā un pat aprīlī pēdējie slēpotgribētāji steidz sēsties mikroautobusos, lai draugu kompānijās nodoties pēdējiem priekiem, ko sniedz sniegs.

Galerijā redzamas fotogrāfijas no kalnu kūrorta pilsētiņas Kicbīeles, Austrijā, kur joprojām manāma dzīvība, lai gan no pilniem pacēlājiem tur tālu. Vai marts ir labākais mēnesis, kad braukt slēpot? Portāls Skaties.lv komentāros aicina izteikties visiem ziemas prieku baudītājiem, kuri regulāri šajā sezonā katru gadu ar dēļiem un slēpēm kursē uz Eiropas (un varbūt pat pasaules) labākajām kalnu nogāzēm, kādos gada mēnešos vislabāk ieplānot savu aktīvās atpūtas ceļojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas