Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceļotprieks

Rudens trakākā ballīte: kā mūsu Kārlis devās uz Meksiku dzīrot kāzās

Rudens trakākā ballīte: kā mūsu Kārlis devās uz Meksiku dzīrot kāzās

Jūnijā saņēmu ziņu, ka neoficiāli esmu ielūgts uz kāzām. Tas jau nebūtu nekāds jaunums, jo esmu vecumā, kad ik vasaru pa kādai saujiņai man apkārtējo izdomā mīt gredzenus. Taču bija skaidrs, ka šīs atšķirsies no visām tām, kurās esmu bijis līdz šim. Tiku ielūgts uz precībām Meksikā.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Pasakaini FOTO: “Dāņu pils” Kurzemē ziemai neierastā gaismā

Pasakaini FOTO: "Dāņu pils" Kurzemē ziemai neierastā gaismā

Kamēr ziemas prieku baudītāji sūkstās par īstās ziemas neesamību, fotogrāfi ķer mirkļus, lai skaisto Latvijas dabu un tūrisma objektus iemūžinātu jebkuros apstākļos. Uzkrītošais sniega trūkums pat pirms Ziemassvētkiem fotogrāfam Gintam Muceniekam ļāvis agrākās Kurzemes bīskapijas centrālās pils drupas raudzīt ziemai neierastā gaismā. Arī bez sniega ainava paveras skaista. 

30 metrus augstāks par Gaiziņu! Stāsts par pamesto Dzierkaļu kalnu, par ko Latvijā skaļi nerunā

30 metrus augstāks par Gaiziņu! Stāsts par pamesto Dzierkaļu kalnu, par ko Latvijā skaļi nerunā 11

Par Latgali pieņemts domāt kā par Zilo ezeru zemi. Un ne velti, jo tur atrodas Latvijas lielākais ezers Lubāns un dziļākais ezers Drīdzis. Taču šajā novadā atrodas arī gan augstākā skatu vieta Latvijā, gan augstākā virsotne pēc relatīvā augstuma. Lai gan Dzierkaļu kalns tūristiem nav pieejams, bēdāties nav iemesla, jo tā ”kaimiņš” ir pat lielāks ceļotāju magnēts.

Dziesmas valodai nav robežu – latviešu ceļotāji iemāca indonēziešiem Dona dziesmu!

Dziesmas valodai nav robežu - latviešu ceļotāji iemāca indonēziešiem Dona dziesmu!

Pašmāju ceļotāji, kuri vadā latviešus pa visu pasauli, piedāvājot neaizmirstamu pieredzi dažādās planētas malās – Amerikas un Āzijas kontinentā, Piedzīvojumi.lv tagad “noparkojušies” Indonēzijā, kur viesnīcas darbiniekiem iemācījuši gan uz ģitāras nospēlēt, gan tekstam līdzi izdziedāt vienam no Dona superhitiem Pāriet bailes.