Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceļotprieks

Katru dienu ar sērfa dēli padusē – stāsts par Jāni, kurš izdzīvo sapni, strādājot Šrilankā

Katru dienu ar sērfa dēli padusē - stāsts par Jāni, kurš izdzīvo sapni, strādājot Šrilankā 1

Klausoties šādus stāstus, turpinu ticēt tam, ka veiksme tiešām eksistē (man personīgi nekad nav veicies ne loterijās, ne arī kāršu vai citās spēlēs, tāpēc bieži vien apšaubu tās esamību). Šis būs stāsts par Jāni Bērzu, kurš ziemu jau otro gadu pavada Šrilankas pilsētiņā Veligamā, kur katru dienu sāk ar uzkāpšanu uz sērfa dēļa, bet aizvada to, apmācot arī citus. Šeit baltā skaudība būs tieši vietā, jo stāsts kā no labas mākslas filmas.

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Brīvdienu maršruts: 7 vietas, kas noteikti jāapmeklē Daugavpilī

Brīvdienu maršruts: 7 vietas, kas noteikti jāapmeklē Daugavpilī

Ar ko jūs pārsteigs viesmīlīgā Daugavpils? Te atrodas unikāls sauszemes cietoksnis – viens no lielākajiem Eiropā, vienīgais mākslas centrs Austrumeiropā, kur var apskatīt pasaulslavenā ekspresionista Marta Rotko gleznu oriģinālus, vienīgā Ziemeļeiropā tūristiem atvērtā skrošu liešanas rūpnīca. Iepazīsti arī citus tūrisma objektus!

Skaistākās vietas Kurzemē: iesaka saimnieku šova vecpuisis Ģirts Brumsons

Skaistākās vietas Kurzemē: iesaka saimnieku šova vecpuisis Ģirts Brumsons

Nedēļas nogale ir īstais laiks apceļot mūsu mīļo Latviju! Ja lūkojies Kurzemes virzienā vai, būdams kurzemnieks, šo vēsturisko Latvijas novadu vēlies iepazīt tuvāk, esam sagatavojuši pāris lieliskas idejas. Populāras un ne tik slavenas atpūtas un apskates vietas pēc Skaties.lv aicinājuma iesaka TV3 šova zināmākais kurzemnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Cita starpā – arī viņš gaida ciemos.

Elpu aizraujoši FOTO: pasaules metropoles naktī vēl neredzētos kadros!

Elpu aizraujoši FOTO: pasaules metropoles naktī vēl neredzētos kadros!

Ir uzņemtas neskaitāmas fotogrāfijas ar pasaulē populārām vietām un metropolēm, taču šīs ir pavisam citādākas nekā tās, ko esat iepriekš redzējuši. Saujiņa krievu fotogrāfu, kuri sevi dēvē par “AirPano”, nodarbojas ar elpu aizraujošu nakts panorāmas, dažreiz 360 grādu bilžu veidošanu.

Rudens trakākā ballīte: kā mūsu Kārlis devās uz Meksiku dzīrot kāzās

Rudens trakākā ballīte: kā mūsu Kārlis devās uz Meksiku dzīrot kāzās

Jūnijā saņēmu ziņu, ka neoficiāli esmu ielūgts uz kāzām. Tas jau nebūtu nekāds jaunums, jo esmu vecumā, kad ik vasaru pa kādai saujiņai man apkārtējo izdomā mīt gredzenus. Taču bija skaidrs, ka šīs atšķirsies no visām tām, kurās esmu bijis līdz šim. Tiku ielūgts uz precībām Meksikā.

Pasakaini FOTO: “Dāņu pils” Kurzemē ziemai neierastā gaismā

Pasakaini FOTO: "Dāņu pils" Kurzemē ziemai neierastā gaismā

Kamēr ziemas prieku baudītāji sūkstās par īstās ziemas neesamību, fotogrāfi ķer mirkļus, lai skaisto Latvijas dabu un tūrisma objektus iemūžinātu jebkuros apstākļos. Uzkrītošais sniega trūkums pat pirms Ziemassvētkiem fotogrāfam Gintam Muceniekam ļāvis agrākās Kurzemes bīskapijas centrālās pils drupas raudzīt ziemai neierastā gaismā. Arī bez sniega ainava paveras skaista. 

30 metrus augstāks par Gaiziņu! Stāsts par pamesto Dzierkaļu kalnu, par ko Latvijā skaļi nerunā

30 metrus augstāks par Gaiziņu! Stāsts par pamesto Dzierkaļu kalnu, par ko Latvijā skaļi nerunā 11

Par Latgali pieņemts domāt kā par Zilo ezeru zemi. Un ne velti, jo tur atrodas Latvijas lielākais ezers Lubāns un dziļākais ezers Drīdzis. Taču šajā novadā atrodas arī gan augstākā skatu vieta Latvijā, gan augstākā virsotne pēc relatīvā augstuma. Lai gan Dzierkaļu kalns tūristiem nav pieejams, bēdāties nav iemesla, jo tā ”kaimiņš” ir pat lielāks ceļotāju magnēts.

Dziesmas valodai nav robežu – latviešu ceļotāji iemāca indonēziešiem Dona dziesmu!

Dziesmas valodai nav robežu - latviešu ceļotāji iemāca indonēziešiem Dona dziesmu!

Pašmāju ceļotāji, kuri vadā latviešus pa visu pasauli, piedāvājot neaizmirstamu pieredzi dažādās planētas malās – Amerikas un Āzijas kontinentā, Piedzīvojumi.lv tagad “noparkojušies” Indonēzijā, kur viesnīcas darbiniekiem iemācījuši gan uz ģitāras nospēlēt, gan tekstam līdzi izdziedāt vienam no Dona superhitiem Pāriet bailes.