Čehi neatšķir viltus Džimu Keriju no īstā

0 komentāri

Čehijas Kino un televīzijas akadēmijas balvu ceremonijā uz skatuves kāpis vīrietis, kurš izlikās par Holivudas aktieri Džimu Keriju.

“Mēs bijām izsmalcinātas krāpšanas upuri,” sacīja Kino un televīzijas akadēmijas pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nedēļas nogalē “Čehu lauvu” pasniegšanas ceremonijā bija ieradies uzvalkā un tauriņā ģērbies vīrietis, kuram ar slaveno kanādiešu aktieri bija tikai neliela līdzība. Krāpniekam izdevās apmānīt akadēmijas pārstāvjus, lai tie ļautu viņam kāpt uz skatuves.

Vietne Blesk.cz atpazinusi vīrieti kā Hari Zinhasoviču no Balkāniem.

Nākamajā dienā pēc ceremonijas akadēmijas pārstāvji uzstāja, ka svinīgajā ceremonijā patiešām esot viesojies Kerijs, kura pazīstamākās filmas ir Dumb and Dumber (Stulbs un vēl stulbāks), Ace Ventura: Pet Detective (Zvēru detektīvs), The Mask (Maska) un Bruce Almighty (Visuvarenais Brūss). Taču vēlāk viņi atzina, ka esot tikuši piemānīti.

“Mēs sazinājāmies ar it kā Holivudas aktiera aģentiem. Viņš ieradās ar miesassargiem un tulku. Tas šķita ļoti profesionāli, un nekas neliecināja, ka tā ir krāpšana,” teikts Čehijas Kino un televīzijas akadēmijas paziņojumā.

Tikmēr pats Kerijs ironizē par izveidojušos situāciju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas