Carnival Youth videoklips ir piemineklis draudzībai

0 komentāri

Grupa Carnival Youth savas dziesmas Never Have Enough videoklipa izvirzīšanu mūzikas ierakstu gada balvas Zelta mikrofons nominācijai Labākais video vērtē kā nozīmīgu panākumu. ”Ar videoklipu un dziesmas ideju aicinām cilvēkus novērtēt to, kas ir. Un ir ļoti daudz, dažādi un skaisti,” pirms balvu pasniegšanas, viesojoties LNT 900 sekundēs, teic mūziķi.

”Mūsu klips tapa draugu lokā, nevis ar ideju par to, ka vienkārši jārada videoklips, bet tas bija draudzīgu ideju kopums,” atklāj grupa Carnival Youth. Video galvenā doma ir izbēgšana no rutīnas, izdzīvojot citu cilvēku sapņus. ”Dziesma ir par labajām vērtībām kā ģimene un draugi, kas arī nekad nebūs par daudz,” stāsta mūziķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas