Busulis startē pārvērtību šovā Krievijā

0 komentāri

Dziedātājs Intars Busulis atkal metis izaicināju Krievijas šovu scēnai un šopavasar ik svētdienu piedzīvos visneticamākās pārvērtības, iejūtoties pasaules zvaigžņu ādā, šovā Mats matā, kas Latvijā zināms kā Izklausies redzēts, raksta Kas Jauns.

Latviešu dziedātājs šova pirmajā kārtā atveidoja grupas Ļube solisti Nikolaju Rastorgujevu, taču žūrijas vērtējumā viņš ierindojās pēdējā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas šova jaunajā sezonā piedalās 12 dalībnieki, tostarp Aziza, Vlads Topalovs, Stass Kostjuškins, Pļina Gagarina, Jeļena Maksimova, Oskars Kučers, Aglaja Šilovskaja, Rodions Gazmanovs, Ludmila Sokolva, Daļina Dulajevs, Taisa Povalija un latviešu dziedātājs Busulis. Savukārt žūrijas rindās gozējas kinoaktrise, komēdiju zvaigzne Anna Ardova, operdziedātāja Ļubova, Kazarnovskaja, Krievijā populārais aktieris Maksims Averins un humorists Genādijs Hazanovs.

Nesen Busulis veiksmīgi startēja Krievijas vērienīgajā muzikālajā šovā Голос.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas