Matriksa veidotājiem Vačovskiem jauna fantastikas filma

0 komentāri

Pirmizrādi Losandželosā ASV piedzīvojusi jaunākā Matriksa triloģijas veidotāju Endija un Lanas Vačovsku fantastikas filma Jupiteras ceļš.

Filma Jupiteras ceļš (Jupiter Ascending) stāsta par kādu mājkalpotāju Jupiteru Džounsu – viņu filmā atveido Mila Kunisa – , kura cer uz spožāku nākotni. Filmas pagrieziens sākas, kad pēkšņi meitene uzzina, ka, viņai dzimstot, tika pareģots, ka viņas nākotne ir saistīta ar dižiem notikumiem. Jupitera sastop izbijušu starpplanētu kareivi Keinu, kurš ir sūtīt uz zemi atklāt meitenes ģenētisko kodu. Tas paredz, ka Jupiterai ir jākļūst par nākamo galaktikas troņa mantinieci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai pareģojums piepildītos, Jupitera un Keins dodas neaizmirstamā galaktiskā ceļojumā, kas viņus aizved uz visattālākajām kosmosa vietām, un ar saviem sabiedrotajiem episkā kaujā viņiem jācīnās pret ļaunajiem spēkiem, kuri kāro iekarot visu galaktiku.

Filmā galvenās lomas atveido Mila Kunisa, Čenings Tatums un Šons Bīns.

Pasaules un Latvijas kinoteātros filmu būs iespējams redzēt no piektdienas, 6. februāra.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas