Botmane un Vaivars naktis pavada trijatā

1 komentārs

Latvijas Nacionālā teātra aktrise Madara Botmane (27), kura pērnvasar izgāja par sievu pie režisora un aktiera Regnāra Vaivara (41), laulības dzīvē jūtas lieliski un atklāj, ar ko kopā guļ laulības gultā.

”Kopš kāzām nevienu mirkli neesmu apšaubījusi, ka apprecējos ar savu īsto cilvēku,” stāsta aktrise un neslēpj, ka vienīgās pārmaiņas, ko izjutusi, ir laulības gredzens. ”Mainījies nav pilnīgi nekas, ja vien neskaita to, ka pirkstā laulības gredzens. Mēs ar Regnāru viens otru neuzrunājam par vīru un sievu, bet gan saucam dažādos mīļvārdiņos tāpat kā agrāk. Protams, līdz ar apprecēšanos ir prātā tā apziņa par atbildību otra priekšā, bet arī pirms kāzām pret attiecībām neattiecos pavirši vai nevērīgi,” žurnālam Kas Jauns stāsta aktrise. Viņa slavē vīru par gādību, mīļumu un rūpīgumu, kas izpaužoties ikdienā, ne tikai svētkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mums kopā ir baigi forši. Īstenībā priecājos, ka jūtas, kas mūs kādreiz saveda kopā, gadu gaitā nav padzisušas. Tās joprojām ir ļoti spēcīgas, un aizvien izbaudām to iemīlēšanos sajūtu,” stāsta Madara par kopdzīvi ar Regnāru, ar kuru šķir 14 gadu starpība.

Madara ar Regnāru iepazinusies jau studiju laikā, bet pirms sešiem gadiem abi satuvinājušies. Šo gadu gaitā Madara iemīļojusi Regnāra kaķeni Blanšeti. ”Nu jau tas ir mūsu kaķis. Esam abas viena otrai pieķērušās. Nav noslēpums, ka kaķi ir lieliski stresa noņēmēji, un es to patiešām izjūtu. Kaķene naktī guļ pie mums gultā zem segas, bieži vien galvu uzlikusi uz spilvena… un apmierināti murrā. Pie tā tik ļoti esmu pieradusi, ka, šķiet, ka nemaz nevarētu iemigt, ja tās murrāšanas nebūtu,” žurnālam Kas Jauns atzīst Madara.

1 komentārs

TOP komentāri

  • :)
    +1

    :)

    Teorētiski būtu jābūt džekam trešajam, bet ...nu, ja Madara saka, ka kaķis...

    05.03.2015 11:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas