Bohēmists Virga trešo reizi precēsies

0 komentāri

Latvijas rokmūzikas leģenda Ainars Virga (50) bildinājis savu ilggadējo draudzeni Aniju Brūnu. ”Jā esmu viņu bildinājis, mums būs kāzas,” žurnālam Privātā Dzīve apstiprinājis rokmūziķis.

Pāris attiecības uzsāka pirms septiņiem gadiem, toreiz Anija vēl bija precējusies, raksta Privātā Dzīve. ”Viņā ir kaut kas tiks īpašs, īpašāks nekā citām sievietē,” reiz klāstīja Virga. Viņš Anijas nozīmību savā dzīvē apliecinājis, topošās sievas vārdu ar ēģiptiešu hieroglifiem uztetovējot uz labās rokas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ainars Virga iepriekš precējies divas reizes. Viņa pirmā sieva bija Līga Poškus, bet otrā sieva – Anda, kura Ainaram dāvāja dēlu Rūdolfu Oziju. Šajās attiecībās Ainars uzņēmās rūpes arī par audžumeitu – Andas meitu Ilzi.

Foto: facebook/virgaainars

Foto: facebook/virgaainars

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas