Bārdu eksperts: Nākamgad modē būs vai nu koptas bārdas, vai gluds skuvums

1 komentārs

Nākamgad Latvijā bārdas aizvien vēl būs modē, turklāt ”topā” būs vai nu labi koptas bārdas, vai arī gluds skuvums, taču pāris dienu ataudzēta bārda vairs nebūs modē, stāsta frizētavas un bārdas salona Wood Religion Barber Shop īpašnieks Edgars Rozenvalds.

Viņš stāsta, ka Latvijā bārdu audzē ne tikai ”hipsteri”, bet arī tie vīrieši, kas šajā kategorijā drīzāk neietilpst. Taču tendences rāda, ka citu pasaules valstu metropolēs vīrieši vairāk pievērš uzmanību savam izskatam, tostarp bārdas izskatam. E. Rozenvalds vēlas panākt, ka tā ir arī Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video un uzzini, kādas tendences valda bārdu modē!

1 komentārs

TOP komentāri

  • abava
    0

    abava

    Pareizi meistars runā - jauki būtu, ja pie mums vīrieši vairāk koptu savu vīrišķības simbolu - bārdu, kā arī matus. Vienīgi krita acīs, ka pašam runātājam nebija ne bārdas, nedz skaistas frizūras.

    10.11.2014 15:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas